Perliukų medžioklė

Super perliukai

Stilingi vaikiški rūbai – „Andele mandele kids“

Vaikai auga valandomis, tačiau lygiai taip pat greitai auga ir naujų drabužių poreikis, nes senieji tapo per ankšti. Mes, „Andelemandele“ bendražygiai, sukūrėme platformą, kuri visada leis Tavo mažyliui surasti patį gražiausią perliuką – kokybiškus vaikiškus drabužėlius vos po kelių paspaudimų! Apsipirkdami mūsų vaikų skyriuje, savo atžaloms galėsi įsigyti mažai naudotų, vintažinio stiliaus ir visiškai naujų daiktų. Ir visa tai dėl patogios paieškos sistemos!

Ką rasiu „Andelemandele“ vaikų skyriuje?

„Andele mandele kids“ skyrius siūlo gausų drabužių pasirinkimą. Tavo mažylio drabužių spintoje yra:

 • marškiniai ir marškinėliai – kasdieniam gyvenimui ir šventėms;
 • kelnės ir tamprės – bėgiojimui ir žaidimams;
 • bodžiai ir pižamos – saldžiam nakties miegui;
 • kostiumai – mažiesiems džentelmenams;
 • suknelės ir sijonukai – mažoms damoms;
 • striukės, paltai ir kombinezonai – žiemos ir rudens malonumams;
 • avalynė – kad gyvenimo žingsniai būtų saugūs;
 • aksesuarai ir apatiniai – nes pėdkelnės ir maudymosi kostiumėliai skirti ne tik mamoms.

Tačiau jei perliukų ieškai ir buityje, Tau pravers vaikų skyriuje rasti rankdarbiai, baldai vaikų kambariui, vežimėliai, automobilinės kėdutės, taip pat drabužėliai ir kt. svarbūs dalykai!

Perliukų medžioklės paslaptys – kaip rasti tinkamiausią savo vaikui?

Kad apsipirkti būtų lengviau, sukūrėme lengvai naudojamą paieškos sistemą.

Naršant pasiūlymą galėsi išsirinkti perliukus ne tik pagal įprastus kriterijus, spalvą, kainą, dydį ar vaiko lytį, bet ir pagal daikto:

Būklę

 • reikia stilingų, visiškai naujų, mažai naudotų ir gerai išsilaikiusių vaikiškų drabužėlių? Pažymėk atitinkamus laukelius!
 • nori įsigyti jau pamėgtų, bet mielų žaislų ar žaidimų, kuriuos prieš naudojant norėtum šiek tiek atsigaivinti? Spustelėk atitinkamą langelį!
 • ieškai prabangios, vintažinės porcelianinės lėlės? „Andelemandele“ tam taip pat tinkama vieta!

Prekės ženklą

„Andele mandele kids“ rūpinasi, kad mažasis žmogutis ne tik jaustųsi patogiai, bet ir būtų stilingas. Vaikiškų prekių skiltyje vaikiškų drabužėlių rasi ir iš populiarių prekių ženklų, tokių kaip ZARA Kids, George, Lindex KIDS, Polran O. Pyret, ir iš populiarių avalynės gamintojų, tokių kaip NIKE, ECCO, Chicco ir kt. perlai. Populiarūs Emmaljunga, Stokke, Peg Prego, Hesba vaikų vežimėliai, taip pat Maxi Cosi, Cybex, Recaro ir kt. automobilinės kėdutės.

Perliuko vietą

Jei nori, kad trokštamas perliukas pasiektų Tavo mažylį, atrankos kriterijuose pažymėk langelį „vieta“. Taip sužinosi, kurie iš daiktų šiuo metu yra netoli Tavo gyvenamosios vietos.

Nuo idėjos iki krepšelio – kaip apsipirkti?

Jei nori apsipirkti „Andele mandele kids“ skyriuje, turėsi atlikti tik 3 paprastus veiksmus:

nuspręsk, kuriuos perliukus nori įsigyti;
registruokis socialiniame tinkle – Draugiem.lv arba Facebook – naudok savo profilį;
susipažink su perliukų pardavėjais ir susitark dėl pristatymo bei apmokėjimo.

Ar apsipirkti saugu?

Prekyba pagrįsta kruopščiai apgalvota pardavėjų ir pirkėjų reitingavimo sistema, kuri leis Tau apsipirkti visada saugiai!

Mūsų portalo administracija visada pasiruošusi padėti sprendžiant problemas! Be to, skirtingai nei kitose apsipirkimo svetainėse, visada įvertiname paskelbto skelbimo atitikimą jo turiniui, kad išvengtume sukčiavimo!

Ar esi pasiruošus perliukų medžioklei? Peržvelk „Andele mandele kids“ pasiūlymą ir atrask savo mažyliui tinkamus vaikiškus drabužėlius jau dabar!

Žiūrėti daugiau