Perliukų medžioklė

„Andelemandele“ – naudoti automobiliai ir kitos transporto priemonės kiekvienam!

Ieškai naujos transporto priemonės, tačiau automobilių aikštelėse ir kitur dar nepavyko rasti norimo modelio? Nesijaudink – pasižvalgyk „Andelemandele“ TRANSPORTO skyriuje, kur rasi ne tik naudotų automobilių, bet ir motociklų, dviračių bei atsarginių dalių!

Kokias prekes rasiu transporto skyriuje?

Nors iš pavadinimo gali atrodyti, kad čia parduodami tik automobiliai, bet taip nėra! Kad apsipirkimas būtų visai patogus, transporto priemones suskirstėme į kelias kategorijas:

Lengvieji automobiliai – pradedant mažomis ir dinamiškomis transporto priemonėmis, kurios miesto gatvėse ir eisme jaučiasi kaip žuvis vandenyje, ir baigiant džipais, kuriems net bekelė nėra kliūtis;

Motociklai, motoroleriai – jei esi įpratęs judėti ant dviejų padangų, Tave nudžiugins tai, kad turime ir naudotų motociklų, ir motorolerių, taip pat šalmų ir specialios aprangos, kad važiavimas būtų saugus (ir šiltas);

Dviračiai – naudoti dviračiai turi daug privalumų – yra pigūs, patogūs ir naudingi sveikatai;

Atsarginės dalys – žieminės ir vasarinės padangos, ratlankiai, žibintai ir visa kita, ko reikia kiekvienam automobiliui.

Aišku viena – kad ir kokios transporto priemonės ieškotum, yra labai didelė tikimybė, kad ją rasi būtent pas mus!

 

Naudingi patarimai, kaip ieškoti (ir rasti) savo svajonių transporto priemonę

Kad nepasiklystum skelbimų diapazone ir greitai rastum sau tinkamą automobilį ar kitą transporto priemonę, gali pasirinkti ne tik naujausius ar populiariausius skelbimus, bet ir rūšiuoti transporto priemones pagal šiuos parametrus:

Spalvas – jei nori važiuoti su, pavyzdžiui, aukso spalvos automobiliu, kuris neliks nepastebėtas, tiesiog pažymėk jį filtre;

Prekės ženklą – mūsų portale gali rasti ir patikrintų vertybių, pavyzdžiui, tokių naudotų automobilių kaip „Audi“ ar „Mercedes“, taip pat liaudies pamėgtų „Volkswagen“ ir daugelio kitų markių;

Kainą – priklausomai nuo piniginės storio gali pasirinkti automobilius, dviračius ir motociklus už tam tikrą kainą;

Vietą  – nors tikrai geri naudoti automobiliai yra to verti, kad jų ieškodamas nuvyktum į kitą Latvijos galą, tačiau filtro pagalba gali rasti transporto priemonių ir savo mieste.

Be jau išvardintų filtrų, automobilius galima skirstyti ir pagal ridą, pavarų dėžę, variklio tipą bei pagaminimo metus, o dviračiai ir atsarginės dalys skirstomi į subkategorijas – nes jei ieškai padangų, akumuliatoriai greičiausiai Tavęs nedomins!

Radau automobilių skelbimus – ką daryti toliau?

Norint įsigyti mažai naudotų automobilių, motociklų ar dviračių iš mūsų „Andelemandele“, Tau tereikia atlikti 3 labai paprastus veiksmus:

Naudojantis minėtu filtru surask transporto priemonę, kurios geidžia Tavo širdis (ir protas);

Registruokis naudojantis Draugiem.lv arba Facebook profiliu;

Susisiek su nužiūrėtos transporto priemonės pardavėju dėl susitikimo ir kitų detalių.

Taip, viskas taip paprasta – jokių specialių taisyklių ar papildomų išlaidų!

 

Ar apsipirkti „Andelemandele“ saugu?

Taip – ​​dėl mūsų pirkėjų ir pardavėjų reitingavimo sistemos Tau nėra priežasties nerimauti! Čia rasi tik patikimus automobilių skelbimus Latvijoje, nes Tavo ir kitų naudotojų saugumu rūpinasi mūsų administracija, kuri, skirtingai nuo kitų skelbimų portalų, nuodugniai išnagrinėja skelbimų turinį ir atitikimą, kad prekyba automobiliais būtų apsaugota nuo sukčių. Bet jei vis tiek turi nesutarimų ar problemų, kreipkis – mes visada padėsime!

Ar esi pasiruošęs pradėti ieškoti kitos transporto priemonės? Negaišk laiko – įvesk atitinkamus kriterijus prekių filtre ir rask tai, ko nori jau dabar!

Žiūrėti daugiau